Про нас

Гук Ю.М.

Вітаємо Вас на сайті «Клініки травматології та ортопедії дитячого віку»!

Даний інформаційний ресурс є єдиним офіційним сайтом «Клініки травматології та ортопедії дитячого віку» Інституту травматології та ортопедії НАМН України.

Наша мета: донести правдиву інформацію о сучасних та ефективних технологіях лікування ортопедичної та травматологічної патології у дітей та підлітків.

Клініка входить до структури ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» та є провідним науково-дослідним і лікувально-діагностичним центром нашої країни.

За більш ніж 90 річну історію існування клініки, співробітниками розроблені та впровадженні в практику унікальні методи діагностики, лікування та реабілітації захворювань і пошкоджень опорно-рухового апарату у дітей.

Отримано 29 авторських свідотств, видано 19 монографій, 10 методичних рекомендацій, опубліковано більш ніж 1500 наукових праць по актуальним проблемам дитячої травматології та ортопедії. Захищені 11 докторських та 34 кандидатських дисертацій.

За рік в клініці проходять обстеження та оперативне лікування біля 1000 дітей, а консультативну допомогу отримують більше 2000 пацієнтів.

Ми готові надати Вам широкий спектр діагностичних можливостей, амбулаторного та стаціонарного лікування вроджених та набутих захворювань, наслідків травми опорно-рухового апарату у дітей та підлітків.

Найбільша наша гордість – наш колектив! Висококваліфіковані спеціалісти готові надати надсучасну медичну допомогу на рівні світових стандартів. Серед них 3 доктора медичних наук, 5 кандидатів медичних наук, лікарі вищої кваліфікаційної категорії.

Таким чином, з моменту свого заснування і до теперішнього часу, «Клініка дитячої травматології та ортопедії» залишається провідною установою в своїй галузі як в Україні, та і за її межами.

Керівник клініки – ГУК Юрій Миколайович  – доктор медичних наук, дитячий ортопед-травматолог, вищої кваліфікаційної категорії, член Вченої ради ДУ “ІТО НАМНУ”, секретар спеціалізованої вченої ради.

Консультації фахівців у вівторок, четвер та пятницю з 11:00 до 15:00

Головний корпус 4 поверх

(044) 486-29-73

При собі (бажано) мати направлення на консультацію від спеціаліста за місцем проживання.